Bitez Otelleri
Hotel Ambrosia

Hotel Ambrosia da yemek seçeneği olarak 2 restoran ile kahve dükkanı veya kafe bulunuyor. Ücretsiz kablosuz İnternet erişimi genel alanlarda mevcuttur ve İnternet noktası tesiste bulunur. 4 yıldızlı bu otel tesisinde şarap tesisiyle bitişik, çocuk kulübü ve açık yüzme havuzu gibi ek olanaklar sunulur. Otopark kullanımı ücretsizdir. Bu tesisin tamamen yenilenmesi Eylül 2010 tarihinde tamamlanmıştır.

Doria Hotel Bodrum

Doria Hotel de her sabah ücretsiz kahvaltı servisi yapılır. Genel alanlarda Kablosuz ve kablolu yüksek hızlı İnternet erişimi ücretsizdir. 5 yıldızlı bu dinlenme yeri tesisinde sezonluk açık havuz, kapalı yüzme havuzu ve sağlık kulübü gibi ek olanaklar sunulur. Konuklar için otopark ücretsizdir.

Fuga Fine Times

Fuga Fine Times; 159 adet standart oda, 48 adet aile odası, 6 adet suit, 2 adet spa suit, 5 adet panoramik odası mevcuttur. Odalarda, telefon, tv, balkon veya veranda, minibar, klima, saç kurutma makinası, duş, wc, banyo, ek yatak, kasa ve deniz manzarası imkanları bulunmaktadır.

Önemli Hisar Otel Bodrum

3 Yıldızlı
Önemli Hisar Otel; Muhafazakar ailelere özel olan Önemli Hisar Otel, 3 yıldız standartlarıyla, Bodrum’da hizmet vermektedir.


..