4 Yıldızlı Oteller
Mandalinci Wellness & Spa Hotel

Mandalinci Wellness & Spa Hotel de tam donanımlı spa hizmeti bulunur. Genel alanlarda ücretsiz kablosuz Internet erişimi vardır. Ek olanaklar arasında atari salonu/oyun odası, hediyelik eşya dükkanları, gazete bayisi ve çamaşırhane vardır. Alana park etme ücretsizdir.

Hotel Ambrosia

Hotel Ambrosia da yemek seçeneği olarak 2 restoran ile kahve dükkanı veya kafe bulunuyor. Ücretsiz kablosuz İnternet erişimi genel alanlarda mevcuttur ve İnternet noktası tesiste bulunur. 4 yıldızlı bu otel tesisinde şarap tesisiyle bitişik, çocuk kulübü ve açık yüzme havuzu gibi ek olanaklar sunulur. Otopark kullanımı ücretsizdir. Bu tesisin tamamen yenilenmesi Eylül 2010 tarihinde tamamlanmıştır.

Ramada Resort Mystic Bodrum

Ramada Resort Bodrum otelinde açık tenis kortu, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunur.4 yıldızlı otelde iş seyahatindeki konuklara yönelik küçük toplantı odaları ve görsel-işitsel donanım gibi imkanlar sunulur. Otelde restoran, kahve dükkanı veya kafe ve bar/oturma salonu vardır.

Mavi Kumsal Otel

Mavi Kumsal Otel de açık yüzme havuzu, sauna ve spor salonu veya odası bulunur. Genel alanlarda kablosuz Internet erişimi vardır (ek ücret uygulanır).  Bu 4 yıldızlı otelde iş seyahatindeki konuklara yönelik şu olanaklar sunulur: ticaret merkezi ve toplantı/konferans odası. Bodrumdaki otel tesisi, yemek için restoran, kahve dükkanı veya kafe ve havuz başı barı seçeneklerini sunar. Konuklara ücretsiz kahvaltı servisi yapılır. Ek olanaklar arasında çocuk havuzu, çatı katı terası ve kitaplık vardır. Konuklar için otopark ücretsizdir.

Salmakis Resort & Spa

Salmakis Resort & Spa tesisinde yemek seçeneği olarak 4 restoran bulunur. Ücretsiz kahvaltı servisi vardır. Genel alanlarda ücretsiz kablosuz Internet erişimi vardır. 4 yıldızlı bu dinlenme yeri tesisinde çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu ve sağlık kulübü gibi ek olanaklar sunulur. Konuklar için otopark ücretsizdir.


..